Menu Zamknij

Dostosowanie witryny pod urządzenia mobilne

449,00 

Dostosowanie istniejącej witryny do urządzeń mobilnych. Poprawienie responsywności na małych i średnich ekranach takich urządzeń jak smartfon czy tablet.

Opis

Usługa dotyczy dostosowania istniejącej strony/sklepu do urządzeń mobilnych. Poprawienie responsywności i czytelności na małych i średnich ekranach takich urządzeń jak smartfon czy tablet.

  • Poprawienie/dostosowanie CSS (styli) pod urządzenia mobilne
  • Dostosowanie rozmiarów grafik i tekstów pod urządzenia mobilne
  • Wykonanie testów wydajnościowych witryny w wersji mobilnej na wielu popularnych konfiguracjach
  • Dodanie pliku web app manifest
  • Wygenerowanie adaptacyjnych ikon (widocznych np. po dodaniu witryny jako skrót na ekranie telefonu) dla wielu rozmiarów urządzeń mobilnych na bazie istniejącej favicony
  • Dodanie na stronie głównej propozycji o dodaniu skrótu na ekran telefonu lub instalacji aplikacji ze sklepu (opcjonalne)

Dodatkowo dodajemy do usługi 30 dniową gwarancję w razie wszelkich problemów lub nieprawidłowości. Gwarancja nie obejmuje dokonanych przez administratorów witryny zmian takich jak nowe wtyczki zmieniające wygląd strony, przebudowana witryna/kod źródłowy, struktura nagłówka/stópki oraz zmiany motywu/szablonu. Jeśli te elementy sprawią w międzyczasie, że witryna nie będzie poprawnie wyświetlana – gwarancja zostanie zerwana a ponowne dostosowanie witryny jest liczone jako nowa usługa. Po wykonaniu przez nas usługi – dokonujesz poważnych zmian wizualnych na własną odpowiedzialność będąc świadomym tych warunków.

Informacje dodatkowe

CMS

WordPress, WordPress+WooCommerce

Gwarancja

30 dni

Czas realizacji

do 30 dni